Yaşam

Aynı adamla birlikte olan ikiz kardeşler aynı anda bunu da yapmak istiyor

“Dünyanın en benzer ikizleri” diye bilinen Anna ve Lucy DeCinque, ortak erkek arkadaşlarından aynı anda hamile kalmayı planladıklarını açıkladı.

Avustralya’nın Perth şehrinde 39 yaşındaki partnerleri Ben’le birlikte yaşayan ikizler, This Morning programına video konferans yöntemiyle konuştu ve hamileliği beraber yaşamak istediklerini söyledi. İkizlerden Lucy, “Hamileliği birlikte deneyimlemek istiyoruz, hayattaki her şeyi birlikte yaşamak istiyoruz, birlikte yaşlanıp birlikte öleceğiz” dedi.

Ayrıca ikizler aynı anda hamile kalabilmek için tüp bebek yöntemine başvurabileceklerini ve “yumurtalarını aynı anda dondurabileceklerini” söyledi.  Olabildiğince “özdeş” görünmeye çalışan kız kardeşler, “mutlu ve sağlıklı olduğu sürece” farklı cinsiyetten çocuklara sıcak baktıklarını da ifade etti.

“O BİZE EŞİT DAVRANIYOR”

Independent Türkçe’de yayımlanan habere göre; Anna ve Lucy’nin daha önce farklı erkek arkadaşları vardı ama şimdi Ben’i paylaşmanın kendilerini çok daha mutlu ettiğini iddia ediyorlar.

Lucy konuyla ilgili düşüncelerini şöyle açıkladı: “Eskiden farklı erkek arkadaşlarımız vardı ama aramızdaki bağı anlamadılar. Ben bizi anlıyor ve olduğumuz gibi kabul ediyor. O bize eşit davranıyor. İlk günden beri bize eşit yaklaşıyor. Aramızda hiç kıskançlık yok.”

Dört yıl önce, iç içe geçmiş yaşantılarına dair yerel basına röportaj veren ikili, dünya çapında fenomenlere dönüşmüştü.

İkili yalnızca aynı kıyafetleri giymiyor, aynı zamanda aynı doktorlara gidiyor, aynı miktarda kalori alıyor ve her gün aynı egzersizleri yapıyor. Hatta kız kardeşlerin aynı anda tuvalete gittiği ve birbirlerinden birkaç metreden fazla uzaklaşamadığı belirtiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu