Kıbrıs

Demokrat Parti, AKM Girne Şubesi’ni ziyaret etti

Demokrat Parti’nin ziyaretleri devam ediyor. DP önceki akşam Girne Alevi Kültür Merkezi Girne Şubesi’ni ziyaret ederek toplantı gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen toplantıda ülke gündemi, yaşanan sorunlar ve çözüm öneri hakkında değerlendirmede bulunuldu.

Girne Alevi Kültür Merkezi Girne Şubesi binasında yapılan görüşmeye, başta Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı, Başbakan Yardımcısı, Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu olmak üzere, DP yetkilileri ve AKM Girne Şubesi heyeti katılım gösterdi.

Ataoğlu yaptığı konuşmada, başta AKM Girne Başkanı Etem Gül ve yönetimine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek, “Herkesi kucaklayarak, hiç bir ayrıma girmeden herkesle bütün olmamız gerekli, birlik ve beraberlik bunu gerektirir. Aynı zamanda kesim ayırt etmeden toplumun sorunlarıyla yakından ilgilenilmeli. Demokrat Parti ailesi olarak bizler, her kesime kucağımızı sonuna kadar açıyoruz, açmaya da devam edeceğiz. Demokrat Parti, kadınıyla, genciyle, yaşlısıyla, çiftçisiyle, sanayicisiyle oluşturduğu ekipler ile ülkemizin geleceği için projeler üretmeye devam ediyor. Yakın bir zamanda bu projelerimizin hayata geçtiğini hep beraber göreceğiz” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu