Kıbrıs

Denizin içerisinde şortunu indiren cinsel tacizciye 45 gün hapislik

Cinsel taciz sanığı Sujon Ali 45 gün hapse mahkum edildi

Mağusa Palm Beach sahilinde 2 kadına cinsel tacizde bulunan Bangladeş uyruklu sanık Sujon Ali’nin cezası belli oldu.

Mağusa’da Palm Beach sahilinde 2020 yılı Temmuz ayı içerisinde 2 kadına cinsel tacizde bulunan sanık Sujon Ali’nin Mağusa Kaza Mahkemesi’ndeki yargı süreci bugün tamamlandı. “Cinsel taciz” ve “Namusa ve ahlaka aykırı harekette bulunma” davalarından yargılanarak suçlu bulunan sanık Ali, 45 gün hapis cezasına mahkum edildi.

GÜZELER: “BU TÜR SUÇLARIN ARTIŞI DURUMUNDA HİÇ KİMSE KENDİNİ GÜVENDE HİSSEDEMEZ”

Davanın kararını Mağusa Kaza Mahkemesi Kıdemli Yargıcı Çiğdem Güzeler okudu. Sanık Sujon Ali’yi aleyhine getirilen davalardan suçlu bulduğunu açıklayan Güzeler, sanığın 12 Temmuz 2020 tarihinde umumi bir yer olan Palm Beach sahilinde deniz içerisindeyken yanından geçen 2 kadına bakarak şortunu indirdiğini ve mastürbasyon yaptığını anımsattı.

Güzeler, hiç kimsenin güpegündüz ulu ortada birçok kişinin hatta çocukların bulunduğu bir yerde böyle harketler yapamaya hakkı olmadığın ifade etti.

Cinsel şuçların son zamanlarda çok büyük bir artış gösterdiğine vurgu yapan Güzeler, toplumun ciddi şekilde tedirgin olduğunu belirtti.

Herkesin huzur ve güven içinde dolaşmak, denize gitmek, özgürce güzel bir gün geçirmek istediğini dile getiren Güzeler, ancak bu tür suçların artışı durumunda hiç kimsenin kendini hiç bir yerde güvende hissedemeyeceğini kaydetti. Güzeler, sanığı 45 gün hapis cezasına mahkum ettiğini açıkladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu