Kıbrıs

Lefkoşa’da Covid-19 hastası, hastanede ‘yataksız’ kaldı!

Eşi, oğlu ve ablasının oğlu Covid-19 tedavisi gören İş insanı Ahmet Anıt, eşinin “yatak olmadığı için bozuk ve ‘yatmayan’ bir yatakta tedavisinin sürdüğünü” iddia etti.

Tedavi altındaki Covid-19 hastaları, hastanedeki donanımsızlıktan yakınıyor. Eşi, oğlu ve ablasının oğlu Covid-19 tedavisi gören İş insanı Ahmet Anıt, eşinin “yatak olmadığı için bozuk ve ‘yatmayan’ bir yatakta tedavisinin sürdüğünü” iddia etti.

Ülkemizde vaka artışları sürerken birçok ihbar, gerek haber merkezlerine gerekse de sosyal medyaya yansımaya devam ediyor.

“BİZ VERGİLERİMİZİ AKSATMADAN NİYE VERDİK?”

Anıt, “biz vergilerimizi aksatmadan niye verdik?” diye sitem etti.

Anıt, sosyal medya hesabından “Nasıl ve ne şekilde başlamam gerektiğine karar veremedim ama yazmam gerektiğine kanaat getirdim. Ülkemizde herkesin bildiği gibi bir bulaş dönemi başladığını üzülerek görüyoruz ve bu dönemde eşim ,oğlum ve ablamın oğlu da bir pozitif vaka olarak hastanede tedavi altında.

Tedavi altında diyorum (ama bu söyleyeceklerim sağlık çalışanlarımıza değil çok şükür ki varlar Allah kolaylık versin hepsine) ama eşim yatak olmadığı için bozuk bir yatakta, YATMAYAN YATAKTA tedavi görüyor.

Biz bir işletme sahibi olarak aksatmadan yıllardır sosyal sigorta yatırımlarımızı yapıyoruz ki aksatma şansımız yok, niye; böyle zamanlarda iyi ve kaliteli bir sağlık hizmeti alabilelim diye ama nerde her yer döküm saçım, karantina merkezleri içler acısı ama kimin umurunda. (Seni bir odaya kapatıp ne halin varsa gör diyorlar)

Devlet BÜYÜKLERİ ne yapıyor? Koskaca bir hiç, ekonomi deyip kapıları sorumsuzca açıp kendi halkının sağlığını hiçe sayarak, hastanede yer yatak kalmadı, onlar mı ne yapıyor seçim derdinde sokak sokak gezmekte .Koltuk kavgasında.” şeklinde yazdı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu