Spor

Trabzonspor vefat eden taraftarlarını unutmadı

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Başkan Yardımcısı Yalçın Orhan ve Yönetim Kurulu Üyesi Şemsetdin Hancı, geçmiş tarihlerde vefat eden bordo-mavili taraftarların mezarlarını ziyaret etti.

Kulüpten yapılan yazılı açıklamaya göre, Ahmet Ağaoğlu ve beraberindekilerin, taraftarlardan Mehmet Dalman, Mustafa Çelik, Neşet Akyazı, Kürşat Akyazı, İsmail Akyazı, Hasan Sevgi, Yusuf Sevgi ve Ziya Kara’nın kabirlerini ziyaret etti.

İlk durak Giresun

Başkan Ağaoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin ilk durağında 5 Mayıs 1996 tarihinde hayatını kaybeden Mehmet Dalman’ın Giresun’un Görele ilçesindeki mezarı ziyaret edildi.

26 yıl önce hayatını kaybeden Mehmet Dalman’ın mezarı bordo-mavili bayrak ve çiçeklerle süslendi. Dalman, ailesiyle birlikte okunan dualarla anıldı.

İkinci durak Çarşıbaşı

Bordo mavili yöneticiler, 1992 yılında elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden Neşet Akyazı, Kürşat Akyazı, İsmail Akyazı, Hasan Sevgi, Yusuf Sevgi ve Ziya Kara’nın Çarşıbaşı’ndaki kabirlerini ziyaret etti.

Son durak Arsin 

Bu ziyaretin ardından dualar edildikten sonra Arsin’e geçilerek 2010-2011 sezonunda Eskişehirspor karşılaşması sonrası hayata veda eden Mustafa Çelik’in mezarı ziyaret edildi.

Başkan Ahmet Ağaoğlu Çelik’in mezarına bordo-mavili bayrağı asarak dualar edildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu